Skip to content

Caramel volt a vendégünk

Nagy örömünkre Molnár Ferenc Caramel énekes, dalszerző érkezett a Szent Miklós Görögkatolikus Roma Szakkollégium meghívására Debrecenbe. Május 16-án, csütörtökön este egy nagyszerű beszélgetésen vehettünk részt vele a Myra Kávézóban. Caramel őszintén és hitelesen, a humort sem mellőzve mesélt élete sorsfordító eseményeiről, hitéről, karrierje alakulásáról, a roma identitásáról és a származásából fakadó nehézségekkel való megküzdéséről. Életének tanulságai, a másfél órás beszélgetés sokrétű üzenete és az életbölcsességgel teli zárómondatai, melyeket a szakkollégistáknak címzett, sokáig velünk maradnak!

A beszélgetést Szilágyi Eszter tanulmányi vezető és Horváth Sándor szakkollégista moderálták.