Lelki nap a Szent Miklós Görögkatolikus Diákotthonban
Talán nem véletlen, hogy éppen az ifjúság világnapján tartottuk Diákotthonunk lelki napját.
A lelkes résztvevőknek Verdes Miklós atya, az intézmény lelkivezetője tartott elmélkedéseket és végezte a vasárnapi szentliturgiát. Elmélkedéseiben nagy szerepet kapott a kapcsolat témája, valamint felhívta figyelmünket a karácsonyváró időszak lehetőségeire.
A nap közös gyertyagyújtással zárult a Diákotthonban.



