Skip to content

Ahol a szeretet és a tudás egyszerre van jelen – tanévet zárt a Szent Miklós Roma Szakkollégium

A változások éve volt a 2022/23-as tanév a debreceni Szent Miklós Görögkatolikus Roma Szakkollégiumban. Új vezetőség irányítása alá került ugyanis az intézmény, melynek célkitűzése azonban változatlan: minél több roma származású fiatalt hozzásegíteni a diploma megszerzéséhez. 28 diák búcsúzott a tanévtől.

Az ünnepség az Energiaszegénység Esetversennyel zárult.

Bővebben…