Ahol a szeretet és a tudás egyszerre van jelen – tanévet zárt a Szent Miklós Roma Szakkollégium
A változások éve volt a 2022/23-as tanév a debreceni Szent Miklós Görögkatolikus Roma Szakkollégiumban. Új vezetőség irányítása alá került ugyanis az intézmény, melynek célkitűzése azonban változatlan: minél több roma származású fiatalt hozzásegíteni a diploma megszerzéséhez. 28 diák búcsúzott a tanévtől.
Az ünnepség az Energiaszegénység Esetversennyel zárult.