Skip to content

Lelki nap a Szent Miklós Görögkatolikus Diákotthonban

Talán nem véletlen, hogy éppen az ifjúság világnapján tartottuk Diákotthonunk lelki napját.

A lelkes résztvevőknek Verdes Miklós atya, az intézmény lelkivezetője tartott elmélkedéseket és végezte a vasárnapi szentliturgiát. Elmélkedéseiben nagy szerepet kapott a kapcsolat témája, valamint felhívta figyelmünket a karácsonyváró időszak lehetőségeire.

A nap közös gyertyagyújtással zárult a Diákotthonban.