Nagyböjti lelkigyakorlat
A feltámadás örömére való böjti felkészülés elején a Szakkollégium hallgatói lelkigyakorlaton vettek részt. A lelki megerősítést Kiss Attila sajópálfalai parókus atya vezette. Nagyon lelkesítően beszélt az Istenről, szeretetkapcsolatainkról, megbocsátásról, imádságról. A lelkigyakorlat fókuszában a személyes Istenkapcsolat megerősítése állt. Attila atya a tőle megszokott kendőzetlen őszinteséggel szólt hozzánk, de talán éppen ezért hatott mindannyiunkra nagyon inspirálóan a vele töltött lelkinap. Imaórával zártuk a közös együttlétet.



